Робота в Ізраїлі з проживанням

sidelka

Робота за кордоном стає все більш популярною серед жителів України, оскільки вона дає можливість істотно поліпшити своє матеріальне становище, стабілізувати його і зробити крок на шляху до самореалізації. Високі заробітні плати в Ізраїлі приваблюють громадян України, адже за місяць тут можна заробити в 10 разів більше, ніж в Україні! Середня заробітна плата становить 1230 доларів, а в середньому працівники отримують від 1700 до 2000 доларів.

Переваги роботи з проживанням в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі користується попитом серед чоловіків і жінок, і наша компанія надає можливість поїхати на роботу в цю країну. Багато претендентів цікавляться, чи є робота в Ізраїлі з проживанням, оскільки це дає можливість заощадити гроші і надати більшу матеріальну допомогу рідним в Україні. У більшості випадків плата за проживання становить близько 250 доларів, в залежності від умов житла, і багато претендентів шукають таку роботу, де проживання надається роботодавцем. В даний час для чоловіків і жінок відкриті такі вакансії роботи для українців в Ізраїлі з проживанням:

  • покоївка в будинок;
  • доглядальниця в будинок;
  • доглядальниці в будинку для людей похилого віку, і реабілітаційні центри;
  • зварювальники, різноробочі на будівництва (в окремих випадках).

Можна з упевненістю сказати, що робота з проживанням в Ізраїлі підходить в більшості випадків жінкам, оскільки таке працевлаштування передбачає роботу на дому (доглядальниця або домробітниця) і роботодавець готовий надати житло персоналу.

Роботу в Ізраїлі з проживанням і без посередників знайти досить складно, оскільки в більшості випадків ізраїльтяни довіряють пошук співробітників кадровим агентствам. Ми працюємо з безліччю роботодавців центральній частині Ізраїлю і готові надати різні вакансії з проживанням для чоловіків і жінок різного віку.

Крім цього, робота в Ізраїлі з проживанням для українців нічим не відрізняється від інших вакансій. Знання івриту не обов’язково, а от знання англійської буде перевагою. Крім цього диплом про середню освіту і досвід роботи також не важливий для певних професій і це хороший шанс для всіх громадян України, у віці від 25 до 45 років поліпшити своє матеріальне становище і перетворити давні мрії в реальність.

Наша компанія допоможе Вам в підготовці та оформленні необхідних документів для виїзду в Ізраїль і забезпечить юридичний супровід за місцем роботи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *