Як знайти роботу за кордоном

za_kordon

З 2014 року масштаби трудової міграції з України збільшилися майже вдвічі. За оцінками Світового Банку, до 8 мільйонів українців нині працюють за межами своєї батьківщини. Ще більше людей розглядають можливості працевлаштування за кордоном, але не знають з чого почати, хтось не наважується щось змінити в своєму житті, так як вважають, що це занадто нереально і т.д.

Втім, знайти роботу за кордоном не складно, найважче в будь-якій справі — змусити себе зробити якісь конкретні кроки і перейти від мрій і планів до їх здійснення.

З чого почати працевлаштування за кордоном

Будь-яка справа починається з пошуку інформації, благо, зараз дефіциту в ній немає. Інтернет, досвід знайомих, консультації в рекрутингових компаніях — все це дозволить вам конкретизувати свої бажання, визначитися з країною, в якій ви хочете працювати, дізнатися про рівень заробітної плати, на яку ви можете розраховувати.

Далі ви визначаєтесь зі способом працевлаштування. Є три способи знайти роботу за кордоном.

Перший спосіб: розмістити своє резюме на одному з численних сайтів з працевлаштування за кордоном, бажано в країні, в якій ви хочете працювати і чекати, а потім вибирати роботодавців, які запропонують вам найбільш вигідні умови. Такий метод відмінно спрацьовує для особливо цінних фахівців, спеціалістів з рідкісних професій, за якими полюють самі роботодавці. Деякі іноземні компанії постійно моніторять ринок праці України та вишукують потрібних їм спеціалістів, оплачують їх переїзд, оформляють їм візи і посвідки на проживання і т.д.
Другий спосіб: самому активно шукати цікаві для вас вакансії, підготувати гідне резюме і розіслати по всім компаніям. На вас звернуть увагу і запросять на співбесіду, якщо ви зумієте зацікавити собою роботодавця. Вашими перевагами при пошуку роботи за кордоном будуть знання іноземної мови, досвід роботи за кордоном або навчання в престижних вузах, наявність високої кваліфікації, реальні амбіції з зарплати. Співбесіда зазвичай проходить по скайпу. Будьте готові, що резюме розіслати доведеться безліч і пройти не одну співбесіду, перш, ніж ви отримаєте бажану вакансію.
Третій спосіб: звернутися за допомогою до агенства з працевлаштування. Такі компанії, як наша, працюють під замовлення багатьох роботодавців, нерідко виконуючи масовий рекрутинг для іноземних підприємств. Знайти роботу за кордоном за допомогою агенств з працевлаштування вдається дуже багатьом претендентам. Особливо успішним працевлаштування таким методом проходить для тих, хто готовий на некваліфіковану роботу — будівельником, слюсарем, робітником на завод, збирачем фруктів і т.д. Основна маса українців знаходять роботу за кордоном через таких посередників. Некваліфіковану працю дуже затребуваний в зарубіжних країнах, за нього непогано платять — від 350 євро / місяць в Європі і від 1200 доларів в Ізраїлі.
Наша компанія максимально відповідає вимогам саме таких претендентів, ми спеціалізуємося на працевлаштуванні в Ізраїлі в сфері будівництва, сфері послуг, медицині, і більшість наших клієнтів знаходять роботу за кордоном.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *