Як знайти роботу в Ізраїлі без посередників

posredniki

Основний спосіб знайти роботу в Ізраїлі для українців без посередників — це пошук вакансій на сайтах, що пропонують роботу в Ізраїлі. Це можуть бути дошки оголошень, сайти ізраїльських компаній, вакансії, розміщені ізраїльськими роботодавцями. Також можна знайти вакансії на сайтах міжнародних компаній, розміщених в Ізраїлі.

Ви також можете розсилати резюме в різні ізраїльські компанії. Але будьте готові, що, можливо, вам доведеться розіслати сотні резюме, перш, ніж вам хтось відповість.

Також в пошуку роботи вам можуть допомогти родичі, що живуть в Ізраїлі. Правда, потрібно врахувати, що спорідненість першої лінії з громадянами Ізраїлю часто є перешкодою для в’їзду в країну.

Якщо в вас буде зацікавлений ізраїльський роботодавець, ви можете отримати робочу візу в установленому порядку, спочатку на 1 рік, а в подальшому зможете продовжити її на 5 років. Але, повторюємо, робочу візу в Ізраїлі отримати дуже непросто. Ізраїль — країна дуже маленька, великий наплив охочих жити і працювати в високорозвиненій країні не витримає, тому трудове і імміграційне законодавство накладає досить багато обмежень на роботу в країні іноземців — строго в дозволеної сфері діяльності і тимчасово.

Всі труднощі, які виникають в процесі пошуку роботи в Ізраїлі без посередників, а головне — відсутність реального успіху в отриманні роботи, змушують претендентів звертатися в компанії, що спеціалізуються на працевлаштуванні в Ізраїлі. Як правило, це рекрутингові або консалтингові компанії, які беруть на себе всю організацію пошуку роботи, оформлення документів і подачу їх в державні органи, переговори з роботодавцем, співбесіди з претендентом від його імені і інші функції. І головне — виїзд в країну і працевлаштування стають справою цілком реальною за умови, що ви відповідаєте критеріям, зазначеним у вакансії, маєте позитивну особисту історію. Витрати на працевлаштування через рекрутингову компанію ви відшкодуєте в перший же місяць роботи, або отримаєте розстрочку на оплату послуг. Пошук роботи в Ізраїлі без посередників може затягнутися на кілька місяців, а рекрутингові компанії дозволяють істотно прискорити цей процес.

З усіх питань, які цікавлять вас у зв’язку з роботою в Ізраїлі, звертайтеся через форму запиту.