Як виїхати на роботу в Ізраїль

Незважаючи на безвізовий режим між Ізраїлем та Україною з 2011 року, який дозволяє в’їхати в Ізраїль без попереднього звернення в посольство, працювати на ізраїльських підприємствах громадянам України без спеціального дозволу заборонено. Втім, навіть безвізовий режим не дає гарантії в’їзду до Ізраїлю, остаточне рішення приймають прикордонні служби. Якщо вас запідозрять у намірах працювати в Ізраїлі, у в’їзді вам відмовлять.

Як виїхати в Ізраїль на роботу без проблем – досить часте запитання наших клієнтів. Виїхати на роботу в Ізраїль з України та Росії дійсно складно, вимоги безпеки і міграційні умови накладають певні обмеження.

Для того, щоб легально працювати в Ізраїлі, потрібно мати робочу візу В1 або інші дозвільні документи.

Наша робота в полягає в тому, щоб вирішити усі складні питання, пов’язані з вашим працевлаштуванням, і якщо немає непереборних обставин у вигляді попереднього видворення вас з Ізраїлю чи іншої країни або судимості, то ми майже у всіх випадках можемо знайти для вас роботу в Ізраїлі.

Наша участь у вашому працевлаштуванні в Ізраїлі допоможе обійти всі підводні камені на шляху до мети або ми відразу скажемо, що вам, швидше за все, відмовлять у в’їзді в країну. Ізраїльська економіка потребує іноземних трудових ресурсах, і, повірте, якщо ви сумлінні, працьовиті, нічим поганим себе не скомпрометували, вас чекають на Землі Обітованій і готові гідно оплачувати вашу працю.

Наша компанія «Робота в Ізраїлі» спеціалізується на працевлаштуванні українців в Ізраїлі, ми дуже добре знаємо цей ринок — очікування і переваги роботодавців та шукачів, наявність вакансій.

Для того щоб виїхати на роботу в Ізраїль з України з нашою допомогою, заповніть форму запиту на сайті або подзвоніть за телефонами 066-374-96-70, 096-428-96-72, 093-009-32-93.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *