Сезонна робота в Ізраїлі

Працевлаштування в Ізраїлі на сьогоднішній день представляє собою один із найоптимальніших варіантів роботи, оскільки дає можливість заощадити велику суму грошей та поліпшити своє матеріальне становище за досить короткий термін. Основними перевагами роботи в Ізраїлі є можливість безвізового в’їзду для громадян України, однак для офіційного працевлаштування співробітнику необхідно отримати офіційну робочу візу В1. Високий рівень заробітних плат і Ізраїлі – це один з ключових факторів, котрий впливає на вибір країни для працевлаштування за кордоном. Мінімальна заробітна плата в Ізраїлі становить 1230 доларів, для деяких громадян України це практично в 10 раз більше, аніж вони можуть отримати за аналогічний період на батьківщині.

Чоловіки і жінки з України можуть розраховувати на постійну або сезонну роботу, в залежності від наявності можливих вакансій і досвіду роботи в певній сфері діяльності. Головне — це висока мотивація працювати і заробляти хороші гроші, які в Україні можна накопичити в кращому випадку лише через кілька десятків років безперервної роботи.

У більшості випадків постійна робота є більш привабливою для жителів України, оскільки безліч претендентів бажають знайти стабільну роботу в Ізраїлі, тривалістю від півроку і більше. Чоловікам і жінкам надають низькокваліфіковані вакансії, які не вимагають спеціальної освіти і знання івриту. Максимум, що необхідно, це знання англійської мови і велике бажання працювати, а досвід роботи в необхідній області буде перевагою.

Сезонна робота в Ізраїлі передбачає роботу в сільському господарстві (збір овочів і фруктів, робота на фермах та ін. вакансії). Цей вид працевлаштування підходить як чоловікам, так і жінкам різного віку. Залежно від запропонованих вакансій проживання може бути надано роботодавцем, або ж оплачуватись самостійно співробітником. Харчування оплачується працівником.

Сезонна робота передбачає роботу переважно в весняно-осінній період, коли надається найбільша кількість вакансій. Але пам’ятайте, що така робота буде актуальна лише кілька місяців, а якщо Ви вирішили знайти постійну роботу, то зверніть увагу на такі вакансії як:

  • доглядальниці в реабілітаційні центри та будинки пристарілих;
  • покоївки;
  • різноробочі на будівництва і заводи;
  • зварювальники;

Такі вакансії не вимагають наявності диплома про спеціальну освіту, досвід роботи — від 1 року, і безліч громадян України знаходяться в Ізраїлі на постійній роботі. Розглядати ці вакансії можна і в якості сезонної роботи, оскільки вакансії відкриті постійно, і людина, котра відповідає вимогам може розраховувати на позитивну відповідь.

Наша компанія займається оформленням документів для працевлаштування в Ізраїлі, також ми надаємо юридичний супровід на території Ізраїлю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *