Робота сімейним парам в Ізраїлі

Робота в Ізраїлі з кожним роком стає все більше і більше привабливою для українців, оскільки це шанс заробити хороші гроші і покращити своє матеріальне становище, паралельно освоюючи іноземні мови і вивчаючи життя людей.

Багато громадян України шукають роботу за кордоном, в надії поліпшити своє матеріальне становище і виконати давні мрії. На сьогоднішній день робота для українців в Ізраїлі передбачає можливість працевлаштування для чоловіків і жінок різного віку без необхідності наявності диплома про спеціальну освіту і знання івриту.

Чому робота сімейним парам в Ізраїлі це вигідно?

У деяких випадках подружжя бажає виїхати на роботу в Ізраїль спільно, і таке рішення має ряд переваг:

  • Можливість заробити в два рази більше грошей за той же період часу;
  • Знайомий людина поруч в чужій країні буде дуже до речі, так людина буде відчувати себе більш спокійною;
  • Моральна підтримка, можливість збереження сім’ї;
  • Отримання досвіду в галузі вдосконалення мов, можливість проводити вільний час разом.

Сімейні пари з України, які бажають поїхати на роботу в Ізраїль обов’язково повинні відповідати декільком вимогам. Перш за все, потрібне українське громадянство, також необхідна відсутність судимостей і родичів першої лінії в Ізраїлі.

В даний час наша компанія надає вакансію роботи сімейним парам в Ізраїлі на заводах (виробництво арматури, харчової продукції та ін.) Заробітна плата кожного становить в середньому від 1700 доларів на місяць, при понаднормовій роботі заробітна плата збільшується. Харчування та проживання оплачується співробітниками окремо. У деяких випадках проживання надається роботодавцем.

Крім цього, робота сімейним парам в Ізраїлі також може припускати працевлаштування в готелі центральної частини Ізраїлю (жінка в якості покоївки, чоловік в якості прибиральника території і т.п.), або ж в якості наглядачів в заміські будинки громадян Ізраїлю (прибирання будинку і прилеглої території). Нерідко сімейні пари їдуть в Ізраїль на сезонні роботи (збір овочів і фруктів).

Список вакансій по роботі сімейним парам в Ізраїлі 2016 постійно оновлюється, в залежності від пропозицій роботодавця.

Наша компанія допомагає в оформленні необхідних документів для працевлаштування в Ізраїлі, також ми надаємо юридичні консультації на території Ізраїля.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *