Робота слюсарем в Ізраїлі

slesar-metallokonstruktsij-500x300

Ви бажаєте змінити матеріальне становище Вашої родини в кращий бік, та розглядаєте можливість працевлаштування за кордоном? Ви знайшли саме те, що шукали, адже робота в Ізраїлі – це реальна можливість заробити кругленьку суму грошей за досить короткий період часу.

Мова йде про те, що мінімальна заробітна плата в Ізраїлі становить близько 1200 доларів, а у Вас є можливість заробляти у місяць близько 1700 доларів і більше! Для громадян України це велика сума грошей, і пропрацювавши лише пів року в Ізраїлі Ви зможете купити на батьківщині автомобіль або вкласти кошти у нерухомість. Головне – не боятись змін на краще у своєму житті, адже через декілька років Ви будете шкодувати про те, що не скористались шансом.

Слюсар — одна з найбільш затребуваних вакансій для українців в Ізраїлі. Слюсарі потрібні скрізь — на виробництві, в будівництві, в ремонтних роботах, в слюсарних майстернях. Для того, щоб отримати роботу слюсаря в Ізраїлі, потрібно мати досвід, бути відповідальним, мати навички суміжних професій. Особливо цінуються слюсарі-зварювальники. Така вакансія переважає в багатьох пропозиціях. Іноді потрібне знання мінімального івриту, однак у більшості випадків вакансія передбачає знання лише російської мови, англійська буде перевагою.

Ми пропонуємо також роботу слюсаря-трубомонтажника водопровідних систем. Заробітна плата до 1700 доларів і вище.

Робочий тиждень становить близько 60 годин в тиждень і більше. Умови роботи в Ізраїлі досить вигідні, на деяких вакансіях пропонується підвезення до місця роботи і додому.

Робота слюсаря в Ізраїлі пропонується чоловікам у віці до 55 років. Ми беремо на себе всі юридичні, організаційні моменти вашого працевлаштування. Повна оплата наших послуг здійснюється тільки після приїзду в Ізраїль і отримання роботи. Якщо вас не влаштовує перше місце роботи, ми шукаємо вам іншу вакансію без втрати рівня заробітної плати. Зарплати в Ізраїлі для українців — близько 1500 доларів і вище.

Для того щоб отримати в Ізраїлі роботу слюсаря, заповніть форму запиту або зателефонуйте за телефонами 066-374-96-70, 096-428-96-72, 093-009-32-93.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *