Робота покоївки в Ізраїлі

1b62c5f05c99

Для багатьох жителів України робота за кордоном є єдиною можливістю поліпшити своє матеріальне становище і виконати свої давні мрії — купити нерухомість, автомобіль, вступити до університету, виїхати на відпочинок, або ж забезпечити безбідне життя собі і своїм близьким. Робота в Ізраїлі для українців є досить привабливою з огляду на високу заробітну плату — в середньому близько 1500 доларів на місяць і більше, в той час як в Польщі і Чехії можна заробити значно менше. Якщо за радянських часів робота в якості обслуговуючого персоналу була не настільки популярною, то сьогодні готельний бізнес досяг нового рівня розвитку і покоївки, працівники на ресепшині, прибиральники території є досить затребуваним персоналом. Роботодавці в цій сфері пропонують вигідні умови співпраці та ретельно відбирають персонал в готелі. Найбільш важливим аспектом, який приваблює жінок з України, є розмір заробітної плати.

Вакансія покоївки в Ізраїлі відкрита!

Наша компанія надає вакансії на роботу покоївки в Ізраїлі для жінок з України, основні вимоги:

  • Жінка від 28 до 50 років;
  • досвід роботи буде перевагою;
  • знання англійської мови буде перевагою;
  • Відповідальність, комунікабельність, висока мотивація до роботи.

Заробітна плата в Ізраїлі для українців становить в середньому від 1700 доларів, робочий тиждень — від 43 годин (субота вихідний, п’ятниця — скорочений). Є можливість працювати понаднормово, передбачені премії за переробки. Проживання та харчування оплачується додатково за рахунок працівника. Договір з роботодавцем підписується мінімум на півроку. Наша компанія займається підготовкою і оформленням пакету документів, необхідних для вильоту в Ізраїль, також ми надаємо юридичний супровід на території Ізраїлю.

Також ми пропонуємо вакансії в клінінгову компанію для прибирання офісів та будинків.

Обов’язковими умовами початку нашої співпраці є відсутність судимостей і родичів першої лінії в Ізраїлі, а також громадянство України, оскільки ми співпрацюємо виключно з Україною.

Робота для жінок в Ізраїлі, це не тільки гарна можливість заробити гроші, але і поліпшити знання мови, отримати досвід і подивитися на те, як живуть люди в інших країнах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *