Робота на виробництві в Ізраїлі

13098

Незважаючи на те, що в Ізраїлі досить маленька частка природніх копалин, це країна з однією з найбільш передових у світі промисловістю. Ізраїльська промисловість спирається на сучасну науку і величезний технологічний потенціал. Найбільш розвинені галузі в країні — хімічна, текстильна, харчова, енергетична, нафтопереробна. Також є військові заводи, з виробництва будівельних матеріалів, опріснення води та інші. Робота в Ізраїлі на заводах завжди є, робочі спеціальності завжди актуальні, тому люди з України, без спеціальної освіти можуть розраховувати на заробітну плату у розмірі 26 шек/год, а це значить, що у місяць можна заробити близько 1700 доларів і більше.

Ми пропонуємо роботу в Ізраїлі в різних галузях промисловості для українців, у якості різноробочих на виробництво.

Наша компанія допоможе знайти роботу на заводах в Ізраїлі:

  • цегляний завод
  • завод з виробництва арматури
  • завод з виробництва харчових продуктів
  • лакофарбовий завод
  • консервний завод та ін.

Заробітна плата залежить від кількості відпрацьованих годин і змін. В Ізраїлі практикується погодинна оплата, переробки оплачуються додатково.

Заробітну плату у розмірі 1700 доларів працівник може отримати працюючи по 10 годин 6 днів у тиждень. При бажанні можна працювати і більше годин, у такому випадку заробітна плата буде збільшуватись.

Робота в Ізраїлі на заводах досить важка, на підприємствах підтримується висока дисципліна, за запізнення на кілька хвилин можуть не оплатити цілу годину. Прихід на роботу і догляд відзначаються електронною карткою.

Працівник самостійно оплачує проживання, у пошуку житла сприяє роботодавець. На заводах передбачений соціальний обід для працівників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *