Робота медсестри в Ізраїлі

20130411023222

Багато громадян України, які не мають можливості добре заробляти в рідній країні, шукають роботу за кордоном. У більшості випадків люди намагаються виїхати на роботу в Польщу або Чехію з огляду на те, що ці країни знаходяться в безпосередній близькості від України. Ми пропонуємо роботу для українців в Ізраїлі — хороший шанс отримувати високу заробітну плату, значно більшу ніж в Польщі, і покращити своє матеріальне становище.

Вакансія медсестри в Ізраїлі відкрита!

Робота в Ізраїлі для жінок найчастіше пов’язана з побутом і сім’єю. Кілька років роботи медсестрою, доглядальницею, покоївки в готелях забезпечать пристойний заробіток, і жінка повернеться додому забезпеченою людиною. Робота медсестрою в Ізраїлі і висока заробітна плата приваблює багатьох громадянок України, і наша компанія надає вакантні місця на посаду молодшої медсестри в реабілітаційних центрах Тель-Авіва.

Вимоги до претенденток:

  • Жінки від 35 до 45 років;
  • Диплом про повну загальну середню мед. освіті;
  • досвід роботи від 5 років;
  • знання англійської мови буде перевагою;
  • Бажання працювати, висока мотивація, легка здатність до навчання і комунікабельність.

Заробітна плата в Ізраїлі становить в середньому 1700-2000 доларів. У деяких випадках проживання та харчування надається роботодавцем, в іншому випадку, працівник додатково оплачує вартість харчування і проживання.

Варто пам’ятати, що робота медсестрою в Ізраїлі для українців передбачає відсутність родичів першої лінії, відсутність судимостей і обов’язкова наявність медичної освіти.

Робота медсестрою в Ізраїлі — це одна з найбільш затребуваних вакансій серед жінок до 45 років, і в Ізраїлі дуже цінують жінок з України за їх якості — доброту, чуйність, комунікабельність і терпіння. Саме такою повинна бути медсестра, адже вона допомагає людям у важких для них ситуаціях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *