Робота лікарем в Ізраїлі

vrach-4

Ви прийняли рішення працювати за кордоном та розглядаєте доступні варіанти? У Вас медична освіта та Ви б хотіли використати ці навички для подальшого працевлаштування за кордоном? Робота в Ізраїлі для українців дуже приваблива, але варто знати — стати лікарем в Ізраїлі дуже непросто, цьому передують роки навчання та інтернатури, необхідно дійсно багато працювати, любити медицину і мати бажання допомагати іншим людям.

Проте, великі клініки Ізраїлю надають можливість знайти роботу лікарем в Ізраїлі, і ті претенденти, які відповідають вимогам, можуть очікувати позитивну відповідь. Перш за все, робота лікарем в Ізраїлі передбачає обов’язкове підтвердження диплома та отримання лікарської ліцензії. Якщо ж Ви перебуваєте в пошуку роботи за кордоном, котра не потребує отримання ліцензії, та обов’язкового знання англійської мови та івриту, ми надаємо можливість працевлаштування в цій країні і пропонуємо на вибір безліч вакансій, серед яких — вакансії в медичній сфері, а саме – вакансії доглядальниц в будинки для людей похилого віку. Також наша компанія надає можливість працевлаштування в Ізраїлі на вакансії молодшого медичного персоналу в реабілітаційні центри країни.

У більшості випадків така вакансія не передбачає обов’язкове знання івриту, перевагою буде знання англійської мови. Диплом про спеціальну медичну освіту не обов’язкова вимога, головне — це висока мотивація працювати. Це хороша можливість працевлаштування в сфері медицини для громадян України — заробітна плата в Ізраїлі становить практично в 10 разів більше, ніж на батьківщині (мінімальний розмір зарплати — 1230 доларів в місяць). Ви ж будете заробляти більше, а саме близько 1700 доларів у місяць при роботі по 10 годин 6 днів у тиждень.

Варто знати, що молоді лікарі з України, які бажають працювати в Ізраїлі, повинні отримати лікарську ліцензію від Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю і підтвердити свій диплом. Процес цей досить складний і тривалий, але цілеспрямованій та впевненій в собі людині, хорошому фахівцю не проблема досягти своєї мети.

Необхідно пройти кілька обов’язкових кроків, це здача іспиту, проходження стажування (12 міс.), Після чого отримання тимчасової ліцензії, і як результат — отримання постійної ліцензії на ведення лікарської практики в Ізраїлі.

Якщо Ви хочете працювати і заробляти, отримати цінний досвід в обраній Вами сфері діяльності — робота в якості молодшого медичного персоналу це хороший шанс поліпшити своє матеріальне становище і отримати важливі знання.

Ми допоможемо Вам в оформленні всіх необхідних документів для працевлаштування в Ізраїлі і забезпечимо юридичний супровід по приїзду в цю країну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *