Робота кухарем в Ізраїлі

professiya_povar7

Професія кухаря в Ізраїлі одна з найбільш шанованих, ізраїльтяни дуже люблять поїсти. Для українців, які хочуть працювати за цією спеціальністю в Ізраїлі, ми можемо запропонувати вакансії в сфері громадського харчування, готельного бізнесу, медичних установах. Однак, потрібно розуміти, що робота кухаря в Ізраїлі потрібна, і найчастіше саме ізраїльтяни претендують на цю вакансію. Шукачі роботи з інших країн можуть розраховувати на вакансію помічника кухаря, котра передбачає мінімальну заробітну плату у розмірі 26 шек./год.

Отримати вакансію кухаря в Ізраїлі може лише по-справжньому фахівець високого класу, так як конкурувати з ізраїльтянами по цій вакансії досить важко. Кухар 1 розряду в Ізраїлі проходить іспит і отримує спеціальну ліцензію, яка підтверджує його кваліфікацію.

Але роботу в Ізраїлі для кухаря ми все ж можемо запропонувати. Найчастіше це буде робота за суміжною спеціальністю — помічник кухаря, працівник на кухню, домробітниця в сім’ю і т.п.

Мінімальна заробітна плата на такі вакансії становить близько 1500 доларів на місяць. У міру зростання вашої репутації ваші доходи будуть збільшуватися. Якщо вам не сподобається Ваше місце роботи, ми готові надати вам іншу вакансію.

Більш прибутковою, ніж вакансія кухаря в Ізраїлі може виявитися робота для жінок по догляду за людьми похилого віку, з прибирання квартир і офісів, для чоловіків — робота на конвеєрі або в сфері будівництва. Вакансію кухаря в Ізраїлі іноземці знаходять досить рідко, так як в цій сфері більше зайняті самі ізраїльтяни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *