Робота зварювальником в Ізраїлі

%d1%81%d0%b2%d0%b0%d1%80%d1%89%d0%b8%d0%ba-1

Ізраїль — країна, яка приваблює громадян України не лише як місце відпочинку, але й як місце роботи. Середня заробітна плата тут становить близько 1500-2000 доларів, і багато жителів України приймають рішення їхати на роботу в Ізраїль. Якщо Ви прийняли рішення шукати роботу за кордоном Ви повинні бути впевнені в своїх силах, оскільки тільки той, хто щиро зацікавлений у своїй професії і постійно вдосконалює свої знання, може розраховувати на високу заробітну плату. Робота зварювальником в Ізраїлі для українців — це хороший шанс чоловікам зі спеціалізованою освітою отримати високооплачувану роботу в одній з найбільш розвинених країн світу.

Вакансія зварника в Ізраїлі відкрита!

Робота зварювальником в Ізраїлі — одна з найбільш затребуваних вакансій серед українців, охочих потрапити на роботу в цю країну. Вакансія вимагає наявності спеціальної освіти, а рівень професіоналізму безпосередньо впливає на розмір заробітної плати. Наша компанія надає вакансії зварювальника металоконструкцій у перевірених роботодавців тим, хто шукає роботу зварювальника в Ізраїлі. Вимоги до претендентів:

  • вік до 50 років;
  • досвід роботи — від 1 року;
  • вміння читати креслення;
  • робочий день 8-10 годин;
  • тривале працевлаштування;

Заробітна плата в Ізраїлі становить від 1700 до 2000 доларів, в залежності від годин роботи і можливих премій. Працівникові надається повний соціальний пакет і медична страховка. Проживання та харчування оплачується працівником окремо.

Ми допомагаємо претендентам з пошуком роботи і займаємося оформленням необхідних документів, а також надаємо повний супровід здобувачам до моменту початку роботи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *