Робота електриком в Ізраїлі

stroiteli-domov-1

Багато громадян України все частіше звертають увагу на можливість працевлаштування за кордоном. В першу чергу приваблюють розміри заробітної плати — в Польщі середня зарплата в 2-3 рази вище, ніж аналогічна посада в Україні, а в Ізраїлі мінімальна заробітна плата становить 1230 доларів — майже в 10 разів більше, ніж середні зарплати в Україні. У зв’язку з цим багато жінок і чоловіків різного віку з України приймають рішення поїхати на роботу за кордон, тим самим забезпечивши своїй родині нормальне існування і стабілізувавши матеріальне становище. У більшості випадків працевлаштування в Ізраїлі передбачає некваліфіковане працевлаштування, пропонуються ті вакансії, які не є особливо затребуваними серед ізраїльтян. У деяких випадках може знадобитися диплом з профільною освітою.

Робота електриком в Ізраїлі цікавить багатьох чоловіків з України, які шукають можливості працевлаштування за кордоном, але існує кілька факторів. Перш за все — це незнання івриту, адже всім відомо, що не тільки висока кваліфікація працівника, а й знання івриту допоможуть влаштуватися на престижну роботу. Ті претенденти з України, які хочуть знайти роботу електриком в Ізраїлі розраховують на некваліфіковані спеціальності, які не вимагають знання мови і наявності ліцензії.

Наша компанія відкриває вакансії електрика в Ізраїлі, вимоги до претендентів:

  • Чоловіки у віці до 45 років;
  • Досвід роботи електриком від 1 року;
  • Диплом про освіту;
  • Відповідальність, висока мотивація працювати;
  • Знання англійської мови буде перевагою;

Заробітна плата електрика в Ізраїлі в середньому становить 1700-2000 доларів на місяць. Проживання та харчування працівник оплачує самостійно. У деяких випадках житло може бути надано роботодавцем.

Робота електриком в Ізраїлі може припускати працевлаштування на будівництвах, тут не потрібно знання івриту, але робота потребує суттєвої фізичної витривалості і високої мотивації працювати. Робота на промислових підприємствах є більш перспективною, тут можуть вимагатися електрики різної кваліфікації, але знання англійської та івриту істотно полегшить співробітництво.

Наша компанія займається організацією працевлаштування в Ізраїлі і надає також юридичний супровід на території Ізраїлю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *