Робота доглядальницею в Ізраїлі

Багато громадян України шукають можливості роботи за кордоном з огляду на те, що заробітна плата в Україні істотно відрізняється від заробітних плат Польщі, Чехії, Ізраїлю та інших країн. Роботу за кордоном шукають і жінки і чоловіки різного віку, існують вакансії переважно для жінок і для чоловіків.

Робота доглядальницею в Ізраїлі є однією з найбільш затребуваних серед жінок, які прийняли рішення працювати за кордоном. Проте, такий вид роботи є досить складним, зважаючи на певні обов’язків. В першу чергу мова йде про фізичну і моральну втому, а деяких випадках, якщо мова йде про доглядальницях на дому або в будинку для літніх людей передбачається цілодобове її перебування біля хворої людини і допомогу в будь-яких ситуаціях. Пам’ятайте про те, що людина, яка обирає цю роботу, обов’язково повинен володіти певними якостями — бути добрим, милосердним, чуйним, терплячим і доброзичливим.

Вакансія доглядальниці в Ізраїлі відкрита!

Наша компанія запрошує на роботу доглядальниці жінок з України в будинки для людей похилого віку та реабілітаційні центри Ізраїлю:

  • Вік від 35 до 45 років;
  • Досвід роботи від двох років;
  • Диплом про повну загальну середню мед. освіту;
  • Знання англійської мови буде перевагою;
  • Бажання працювати, висока мотивація, хороша здатність до навчання, готовність до переїзду.

Середня зарплата доглядальниці в Ізраїлі становить близько 2000 доларів. Залежно від місця роботи харчування та проживання може бути надано роботодавцем, або ж буде оплачуватися додатково працівником. Робота доглядальницею в Ізраїлі з проживанням є більш привабливим варіантом працевлаштування, оскільки в такому випадку можна істотно заощадити на оренді кімнати.

Залежно від актуальних вакансій наша компанія також може організувати роботу доглядальниці в Ізраїлі на дому по догляду за хворою людиною. Якщо мова йде про доглядальницю на дому — проживання є безкоштовним в будинку роботодавця, харчування оплачує працівник. Рівень Вашої зарплати залежить від Вашого бажання працювати. Робота доглядальницею (метапелет) — це, перш за все велика моральна і фізична праця, яку здатна витримати не кожна жінка. Такі якості як співчуття, терпіння, витривалість, доброта і милосердя неодмінно повинні бути присутніми в характері людини, яка прийняла рішення допомагати літнім людям.

Відгуки про роботу метапелет в Ізраїлі Ви можете знайти на нашому сайті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *