Робота для пенсіонерів в Ізраїлі

fotolia_55767668_subscription_monthly_m1

Робота є основоположним чинником життя для більшості людей, тому немає нічого дивного в тому, що кожна людина високо оцінює свою працю і бажає отримати високооплачувану спеціальність. Далеко не завжди всі бажаючі досягають своєї мети, і багато громадян України перебувають у пошуку роботи за кордоном, оскільки це хороший шанс поліпшити своє матеріальне становище і стати ближче до виконання своїх бажань.

Найважливіше батьківське бажання — щоб дитина була щаслива, а життя його було благополучним, саме тому батьки і матері дуже часто відправляються на роботу за кордон, оскільки в Польщі, Чехії, Ізраїлі заробітна плата в рази вище, ніж в Україні. Як виїхати на роботу в Ізраїль?

Вакансії для пенсіонерів в Ізраїлі:

Наша компанія надає роботу для пенсіонерів в Ізраїлі в якості гарної можливості накопичити необхідну суму і втілити в реальність свої давні мрії. Для чоловіків і жінок відкриті наступні вакансії:

  • покоївки в готелі і приватні будинки;
  • працівниці в клінінговій компанії;
  • молодший медичний персонал в клініки і реабілітаційні центри;
  • доглядальниці в будинку для людей похилого віку;
  • різноробочі на будівництво;
  • електрики, зварювальники;

Середня заробітна плата в Ізраїлі складає близько 1700-2000 доларів, в залежності від тривалості робочого дня. Залежно від умов роботи, проживання та харчування може бути надано роботодавцем, або ж сплачуватися самостійно за рахунок працівника.

Робота для пенсіонерів в Ізраїлі передбачає вакансії на некваліфіковану роботу, де не потрібне знання івриту, наявність досвіду, або ж диплома про спеціальну освіту. Все що необхідно — це, перш за все, відсутність родичів першої лінії, відсутність судимостей і висока мотивація до роботи. Знання англійської мови буде перевагою. Ми надаємо легальну роботу в Ізраїлі.

Варто пам’ятати, що вирушаючи на роботу в Ізраїлі необхідно тверезо оцінювати свої сили і вибирати найбільш підходящі вакансії. У будь-якому випадку середній заробіток в Ізраїлі майже в 10 разів перевищує середній заробіток в Україні, і це хороша можливість поліпшити своє матеріальне становище.

Ми займаємося збором документів і організацією пакета документів в Україні, а також надаємо юридичний супровід наших клієнтів на території Ізраїлю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *