Робота в Ізраїлі для чоловіків

Ізраїль гостро потребує чоловічих робочих рук, дефіцит працівників є майже у всіх сферах діяльності – у будівництві, сільському господарстві, промисловості.  Ізраїльська економіка активно розвивається, тому відмовитись від трудових мігрантів країна не може. Ізраїль постійно надає квоти на працевлаштування громадянам різних країн.

В 2016 році між Україною та Ізраїлем підписана угода про тимчасове працевлаштування громадян України із будівельними спеціальностями. Це дає можливість одержати легальну роботу тисячам українців, одержувати заробітну плату на рівні ізраїльтян, бути соціально захищеним – мати оплачувану відпустку, лікарняні, що недільні вихідні.

Вакансії для чоловіків на роботі в Ізраїлі

Будівельник

Одна з найбільш затребуваних вакансій для українців в Ізраїлі — будівельники. Будівельники стабільно потрібні на новобудовах багатьох великих міст України, а також для дорожньо-будівельних робіт. Для цієї категорії робітників найбільш вигідні умови роботи в Ізраїлі — високі зарплати, соціальний пакет, підвезення до місця роботи і інші. Зарплати будівельників високої кваліфікації доходять до 2500 доларів на місяць.

Майстри з ремонту квартир

Також одна з найбільш затребуваних вакансій. Плиточники, муляри, штукатури, фахівці з усіх видів ремонту, сантехніки завжди знайдуть собі роботу в Ізраїлі. Для українців в 2016 році ми готові запропонувати безліч таких вакансій із зарплатою від 1700 доларів на місяць.

Зварювальники

Фахівці зі зварювальних робіт, а тим більше висококваліфіковані зварники затребувані в будь-якій країні. Це високооплачувані працівники в Ізраїлі, які заробляють в місяць до 2500 доларів і вище.

Механіки, техніки

Вакансії для чоловіків до 45 років. Заробітна плата від 1700 до 2000 доларів на місяць, кваліфіковані фахівці заробляють більше. Механіки і техніки в основному потрібні на промислових підприємствах. На роботу в Ізраїль в 2016 році за цією вакансії ми відправили кілька десятків претендентів, які майже всі були затребувані ізраїльськими роботодавцями.

Трубомонтажники

Терміново потрібні монтажники систем водопостачання, сантехніки. Заробітна плата від 2000 доларів. Потрібні чоловіки від 28 до 55 років.

Якщо ви бажаєте працювати в Ізраїлі, а вашої спеціальності немає у списку вакансій, звертайтесь до нас через форму запиту чи за телефонами 066-374-96-70, 096-428-96-72, 093-009-32-93.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *