Робота в Ізраїлі для українців

Громадяни України – одні з найбільш бажаних робітників в багатьох країнах. Попит на українських спеціалістів у різних сферах економіки Росії, Європи, арабських та азіатських країн стабільно високий. Українці, за відгуками іноземців, яким доводилось працювати разом з українцями, вирізняються  працьовитістю, порядністю і чого вже там приховувати — невибагливістю. Оцінити багато позитивних якостей українців змогли і ізраїльські роботодавці, і багато хто з них зацікавлені в залученні на роботу громадян з України.

Робота в Ізраїлі для українців — відносно новий напрямок трудової міграції, але поступово ця країна в зв’язку із зменшенням попиту гастарбайтерів і жорсткістю міграційної політики в Європі стає все більш привабливою для тих громадян України, які шукають роботу за кордоном. При бажанні і цілеспрямованості в Ізраїлі можна знайти різні варіанти роботи з хорошою оплатою, вигідними умовами. Роботу можна знайти як висококваліфікованим фахівцям, так і працівникам без високої кваліфікації.

Але працевлаштування в Ізраїлі пов’язано з певними труднощами. Країна маленька, її ринок праці, хоч і привабливий для іноземців, відкритий тільки для тих фахівців, яких потребує економіка Ізраїлю. Високі вимоги до безпеки накладають жорсткі обмеження на в’їзд в країну людям з судимостями, а також тим, кому вже було колись відмовлено у в’їзді в країну.  

Для того щоб отримати роботу в Ізраїлі для українців, потрібно максимально відповідати критеріям роботодавця, не боятися фізичної і непрестижною роботи.

Найбільші шанси на працевлаштування в Ізраїлі мають чоловіки — робітники будівельних спеціальностей, механіки, різноробочі, жінки для роботи в будинках престарілих, хоспісах, лікарнях, покоївки в готелях. Загалом, цінується некваліфікована робота, яка до того ж добре оплачується. Де в Європі вам заплатять за роботу покоївки 1200-1500 доларів? У Чехії мінімальна зарплата некваліфікованого працівника становить 330 євро, в Польщі — 425 євро, це в три рази менше, ніж в Ізраїлі. До того ж попитом в Ізраїлі користуються не тільки молоді люди, роботу тут можуть знайти і люди 40-50 років.

У червні 2016 року Ізраїль домовився з Україною про надання тимчасової офіційної роботи в Ізраїлі для робітників будівельних спеціальностей. Ця угода дає можливість тисячам українців отримати роботу в Ізраїлі на тих же умовах, що ізраїльтяни.

Деякі види роботи в Ізраїлі для українців вигідні умовами роботи. У всіх випадках оформляється медична страховка, також існують інші види соціального захисту. Ви можете знайти роботу, при якій роботодавець оплачує харчування або проживання працівника або те й інше. Це скорочує витрати, дозволяючи заощаджувати до 80% своїх доходів.

За рік роботи в Ізраїлі українці здатні накопичити значні суми грошей, подружні пари, які разом приїжджають працювати в Ізраїлі, можуть забрати з собою вартість квартири або машини. Деякі люди починають працювати на низькокваліфікованих вакансіях, поступово підвищуючи свій рівень до більш високих вимог і переходять на нову роботу.

Якщо ви готові змінити своє життя, не боїтеся роботи, відповідаєте базовим критеріям підбору співробітників роботодавцями, ми допоможемо вам знайти вигідну роботу відповідно до ваших побажань і здібностями, забезпечимо юридичну сторону вашого працевлаштування, спростимо приїзд до Ізраїлю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *