Робота в Ізраїлі для жінок

Ізраїль гостро потребує робочих рук, і не тільки чоловічих. Жінки навіть більш бажані робітниці, і навіть жінка за 50 може знайти роботу в Ізраїлі. Українські жінки при працевлаштуванні у Ізраїлі успішно конкурують с представницями інших країн – росіянками, румунками, філіппінками та іншими, тому що зарекомендували себе, як працьовиті, добросовісні, добрі, співчутливі, не бояться роботи.

Основні сфери працевлаштування жінок на роботі в Ізраїлі – соціальна робота і обслуговування. Більшість жінок влаштовуються на роботу покоївками в готелях, доглядальницями за хворими у лікарнях, санітарками у будинку для людей похилого віку, прибиральницями у приватних господарствах чи клінігових компаніях.  В основному це низькокваліфікована робота, яка не потребує дипломів та іноді навіть знання іноземної мови. Втім, мінімальний словарний запас все ж потрібний, він полегшить вашу роботу.

Також робота для жінок в Ізраїлі може бути сезонною, на час сільськогосподарських робіт чи пыд час курортного сезону.

Середня заробітна плата для жінок – 1500-2000 доларів, середня тривалість робочого дня – 10 годин (від 8 до 12). Досить часто у вакансіях для жінок передбачається проживання та навіть харчування за рахунок роботодавця або деяка компенсація за це.

Найбільшим попитом користуються жінки у віці 40 років, вони ідеальні претендентки на найбільш популярні вакансії.

Працевлаштування на роботу в Ізраїлі для жінок простіше, ніж для чоловіків, але й воно в деяких випадках вимагає суттєвих моральних, матеріальних затрат.

Якщо Ви бажаєте працювати в Ізраїлі, впевніться, що відповідаєте найбільш важливим вимогам:

  • Відсутність родичів першої лінії в Ізраїлі;
  • Відсутність судимостей;
  • Громадянство України;
  • У Вас є величезне бажання працювати якісно і заробляти гроші.

Робота для жінок в Ізраїлі — це хороший шанс українкам заробити хороші гроші і здійснити свої давні мрії — купити нерухомість, автомобіль і просто поліпшити своє матеріальне становище.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *