Робота в Ізраїлі в статусі біженця

status-bezhenca

Згідно Женевської конвенції, Ізраїль надає притулок особам, які з обґрунтованих причин побоюються або вже стали жертвами політичних переслідувань, утисків своїх прав на грунті релігійних поглядів, раси, соціального статусу. Для того щоб отримати статус біженця в Ізраїлі, необхідно подати заяву, перебуваючи вже поза територією своєї держави.

Це один з найбільш простих і швидких способів еміграції до Ізраїлю. Від особи, яка претендує на отримання статусу, не потрібно майже нічого — ні вкладень в бізнес, ні знання мови, ні ізраїльських коренів.
Розглядом запиту на надання статусу біженця займається спеціальна комісія — Департамент у справах біженців. Досить складно довести своє право на отримання такого статусу. Крім того, Ізраїль, незважаючи на досвід інших країн, не робить, хто просить ніякої матеріальної допомоги.

Державні органи Ізраїлю дуже ретельно проводять перевірку обставин, за якими людина виїхала зі своєї країни, документи розглядаються протягом 6-12 місяців. Якщо будуть виявлені економічні чи кримінальні мотиви еміграції, або відсутність реальних загроз людині на батьківщині, йому буде відмовлено в наданні статусу.

Статус біженця багатьох цікавить як можливість працевлаштування в Ізраїлі. Працювати можна і в період розгляду вашої заявки на отримання статусу біженця, хоча законодавство прямо не дозволяє цього. Але і не забороняє.

Згідно рішення влади, в 2011 державою Ізраїль прийнято зобов’язання, що не штрафуватимуться роботодавці, які взяли на роботу осіб, що очікують отримання статусу біженця.

Але все ж знайти постійну роботу людям цієї категорії досить важко.

В даний час відчувається великий наплив українців, які бажають отримати статус біженця в Ізраїлі. Всі вони потребують отримання роботи.

Ми пропонуємо нашу допомогу в працевлаштуванні такої категорії осіб з числа громадян України. Юридичний супровід, пошук вакансій, працевлаштування допоможуть вам вирішити проблему зайнятості. Ваше становище в Ізраїлі буде легальним, що дозволить отримувати медичну страховку, не боятися видворення з країни, знайти вигідні умови працевлаштування.

Про всі нюанси роботи в Ізраїлі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *