Робота в Ізраїлі в будинку для літніх людей

робота в Ізраїлі у будинку престарілих

Ізраіль займає 18 місце в світі за рівнем життя людей похилого люди. Люди похилого віку в Ізраїлі живуть краще, ніж їх ровесники в такій розвиненій країні, як Люксембург. Для порівняння — Україна займає 73 місце в цьому рейтингу. І так як ізраїльське населення вирізняється високою тривалістю життя, людей похилого віку в Ізраїлі досить багато, але сім’ї часто не можуть забезпечити гідний догляд хворих людей похилого віку, так як практично вся родина працює. Перебування ізраїльтянина в будинку для літніх людей оплачується державою, а сім’я щотижня відвідує своїх старих.
Будинки для людей похилого віку постійно мають потреби в обслуговуючому персоналі, і одна з найбільш затребуваних вакансій в Ізраїлі — робота доглядальниці в будинку для літніх людей. В останні роки помітна тенденція — перевага віддається вихідцям з України, вони затребувані більше, ніж росіяни або румуни. Українці зарекомендували себе як сумлінні і відповідальні працівники, які не зловживають спиртним. Здебільшого.

Ми пропонуємо роботу чоловікам і жінкам у віці від 27 до 55 років в будинках для людей похилого віку в Ізраїлі.

  • Офіційне працевлаштування, мінімальний термін роботи 6 місяців.
  • Графік роботи позмінний, по 10-12 годин.
  • 1,5 дня вихідних в тиждень.
  • Надання житла і триразове харчування.
  • Заробітна плата — мінімум 1230 доларів при 8-годинному робочому дні.

Для багатьох жінок з України, які бажають працювати за кордоном, робота в Ізраїлі в будинку для літніх людей — один з найвигідніших варіантів. Тут, найчастіше роботодавець надає або субсидує житло, харчування протягом зміни відбувається за рахунок лікарні або за нього вираховуються символічні суми.

Робота в основному не обмежується 8-годинним робочим днем, зазвичай трудовий день триває 10-12 годин, але так, як в Ізраїлі практикується погодинна оплата, то це скоріше плюс, за переробки обов’язково доплачують. На відміну від курортної сфери, робота в будинку для літніх людей не на сезон, а постійна, це ще один плюс. Ніяких особливих навичок і навіть знання мови не вимагається.

Але робота досить складна, не кожен ізраїльтянин готовий зайняти місце санітара або доглядальниці в будинку для літніх людей, тому така потреба в іноземних співробітників.

Оплата праці не викличе у вас ніяких нарікань.

В Ізраїлі дуже строго дотримується закон про мінімальну оплату праці, тому тут прийнято вчасно платити і в повному обсязі. Ваші витрати будуть мінімальні, що дозволить зробити непогані накопичення.

Для того, щоб дізнатися більше про роботу в Ізраїлі в будинку для літніх людей, оформите заявку на сайті, надішліть електронного листа або зателефонуйте

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *