Робота в готелі в Ізраїлі

ae4e36682__750x0

Ізраїль — один з найпопулярніших напрямків міжнародного туризму. Багата історія, хороша погода круглий рік, наявність чотирьох морів робить цю країну привабливою для любителів пляжного відпочинку, паломників, туристів. Курортна інфраструктура в Ізраїлі вимагає великої кількості обслуговуючого персоналу, і попит на співробітників в цій сфері не задовольняється одними ізраїльтянами, сюди охоче беруть іноземних громадян. Робота за кордоном для багатьох громадян з України — це реальний шанс заробити хорошу суму грошей за порівняно короткий проміжок часу, оскільки на батьківщині ця сума є по-справжньому надзвичайною для простого народу.

Ми пропонуємо роботу в готелях Ізраїлю жінкам і чоловікам з України. Бажаний вік претендентів до 50-ти років. Потрібні покоївки, а також працівники готелю. Має бути робота в готелях на Мертвому морі, в Тель-Авіві, Петах Тіква, Ашдоді. Необхідно мінімальне знання англійської мови, але це не є ключовою вимогою, головне — висока мотивація до роботи і старанність. Мінімальна тривалість робочого тижня 43 години, але з переробками, які оплачуються додатково, виходить до 60 годин на тиждень. Заробітна плата близько 1700 доларів на місяць. Таким чином, працівник може відкладати на місяць близько 1000 доларів, і вже за рік роботи зможе виконати давні мрії, купивши власну квартиру або автомобіль, або ж сплативши навчання дитини в престижному університеті.

Робота в готелях Ізраїлю вигідна тим, що нерідко роботодавцем субсидується оплата за житло, частково харчування. Можливо проживання та харчування в кімнатах, недалеко від готелю.

Ми допомагаємо з працевлаштуванням в Ізраїлі, і надаємо юридичний супровід на період всього Вашого перебування в країні. Змініть своє життя на краще вже зараз, і в майбутньому Ви будете пожинати плоди свого успішного вирішення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *