Робота водієм в Ізраїлі

52c8fba9b976

Одна з найбільш затребуваних вакансій в Ізраїлі — робота водієм. До нас щодня звертаються десятки людей, які просто вміють водити машину і хочуть влаштуватися на роботу водієм в Ізраїль. Але отримати роботу водія в Ізраїлі зовсім непросто. Якщо в українських будівельників, різноробочих, доглядальницях Ізраїль має гостру потребу, то вакансій водіїв для іноземців практично не існує. По-перше, тому, що такі вакансії займають самі ізраїльтяни. По-друге, українські права в Ізраїлі не дійсні. Точніше, вони діють перші три місяці після вашого приїзду в країну. У цей період ви можете водити машину своїх знайомих, взяти автомобіль напрокат і т.д.

Якщо у вас є міжнародні права, то вони визнаються на території Ізраїлю, але також обмежений час, по закінченню якого ви повинні будете скласти тести на водіння.

Пред’являти права потрібно разом із закордонним паспортом. Якщо ви залишаєтеся в Ізраїлі на більш тривалий термін, то необхідно скласти іспит з водіння. Якщо ви не складаєте іспит з першого разу, то від вас зажадають здати і теоретичну частину.

Тому, якщо ви бачите оголошення про вакансії водія в Ізраїлі, швидше за все, вона — для ізраїльтян, а не для українців, охочих знайти роботу в Ізраїлі.

Якщо ви володієте хорошими навичками водіння, це, швидше за все, буде вашою перевагою при працевлаштуванні на будь-яку роботу. Особливо ваші водійські навички будуть затребувані на будівництвах, при роботі в супермаркетах або десь ще, де іноді потрібно щось підвезти, терміново замінити водія, освоїти автонавантажувач тощо.

Звертайтеся до нас, ми підберемо вам вакансію, максимально відповідну вашим здібностям і побажанням.

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *