Робота вантажника в Ізраїлі

xvzrordbgg4_145891330087

Вакансії вантажника – це хороший шанс для людини без спеціальної та вищої освіти непогано заробляти на життя, та забезпечувати свою родину усім необхідно. Для того, щоб дійсно почувати себе впевнено, та отримувати хорошу заробітну плату людина нерідко приймає рішення працевлаштування за кордоном, адже натомість отримує можливість отримувати майже у 10 раз більше, аніж на батьківщині!

Найпопулярніша робота в країні для іноземців — портовий вантажник, але й самі ізраїльтяни не проти зайняти таку вакансію, тому що ця робота добре оплачується. І на таких «жирних» вакансіях ізраїльтяни вважають за краще працевлаштувати своїх родичів.

Звичайно, заробітна плата залежить від того, де саме вдасться працевлаштуватися. В ізраїльських портах добре платять, тому туди прагнуть всі, хто заробляє цим важкою працею. Але також вантажники потрібні на будь-якому будівництві, складі, магазині і т.д. Нерідко робота вантажником поєднується з обов’язками різноробочого.

Заробітна плата вантажника в Ізраїлі — від 1500 доларів, адже у любому випадку людина буде отримувати 26 шек./год., а працювати доведеться по 10-12 днів кожен день, окрім суботи.

Для того щоб отримати роботу вантажника в Ізраїлі, необхідно відповідати таким умовам:

  • Бути фізично міцним і витривалим;
  • Перевага віддається чоловікам не старше 40 років, але віковий ценз — не догма.
  • Відсутність шкідливих звичок. Зрозуміло, що ніхто не буде платити 1500 доларів вантажникам, які зловживають спиртним.

Вантажникові потрібно мінімальне знання англійської або івриту для комунікації в процесі роботи, однак, незнання іноземної мови не є перешкодою для отримання цієї вакансії. Головне – це висока мотивація працювати та заробляти, і у Вас усе вийде! Таким чином, одна з найменш престижних професій в Україні може принести в Ізраїлі чималий дохід, при цьому не потрібні якісь особливі навички.

Звертайтеся до нас, ми підберемо для вас роботу вантажником в Ізраїлі за короткий термін. Якщо робота з якихось причин вас не влаштує, ми, єдиноразово, без додаткової оплати запропонуємо вам нову вакансію без втрати заробітної плати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *