Робота будівельником в Ізраїлі

Працевлаштування в Ізраїлі це один з найкращих методів поліпшення матеріальної ситуації родини, можливість придбати житло, авто, або ж заощадити гроші для подальших витрат (відпочинок, навчання і т.п.).

Основою життя кожної людини є робота, адже в першу чергу для більшості з нас це основне джерело заробітку і можливість самореалізації в житті. Серед цих двох аспектів розмір заробітної плати відіграє дуже важливу роль, і все більше громадян України шукають роботу за кордоном, де є можливість знайти високооплачувану роботу без освіти. Однією з найбільш затребуваних вакансій серед чоловіків є робота будівельником в Ізраїлі, яка передбачає різнопланову роботу на будівельних майданчиках (різноробочі на будівництвах, малярі, укладальники плитки, штукатури, майстри по ремонту квартир і т.п.). Залежно від умов роботодавця харчування та проживання надається ним, або ж оплачується окремо працівником. В середньому на житло людина витрачає 200-250 доларів, така ж сума передбачена за харчування.

Робота в Ізраїлі для будівельників з України може стати більш доступною — незабаром держава Ізраїль може підписати угоду, згідно з яким українці можуть працювати в Ізраїлі на тих же умовах, що і громадяни Ізраїлю. В даний час невідомо, скільки саме місць буде надано по даній квоті, але мова йде про тисячі вакансій для українців.

Вакансія будівельника в Ізраїлі відкрита!

Ми пропонуємо вакансію для чоловіків на роботу в Ізраїлі в області будівництва — потрібні майстри по ремонту квартир, штукатури, маляри та інші фахівці в області будування:

  • Вік від 25 до 45 років в хорошій фізичній формі;
  • Обов’язки: сантехнічні і гіпсокартонні роботи, штукатурні роботи, маляри, фахівці з укладання плитки, електрики з відповідним досвідом роботи;
  • Графік роботи — 8-10 годин;
  • Досвід роботи для різноробочих не потрібно, але буде перевагою;
  • Знання англійської не обов’язково, але буде перевагою.

Заробітна плата на будівельних роботах у Ізраїлі — від 1600 до 2000 доларів на місяць.

Ми допомагаємо в пошуку та оформленні на роботу будівельником в Ізраїлі для українців, у яких немає судимостей, відсутні родичі першої лінії в Ізраїлі. Головне, що від Вас потрібно — це бажання працювати і заробляти гроші, бути відповідальним і порядним чоловіком. Чим вища кваліфікація працівника, тим більше шансів з часом підвищити рівень зарплати. Робота в Ізраїлі для будівельників з України — це перший крок на шляху до фінансової незалежності і можливість поліпшення умов життя.

Відгуки про роботу будівельником в Ізраїлі для українців Ви можете почитати на нашому сайті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *