Работа в Израиле по контракту

contract

Отримати роботу в Ізраїлі за контрактом позначає стабільність, хороші заробітки, впевненість у завтрашньому дні. Контракт між працівником і роботодавцем передбачає наявність трудової візи В1. Вона дозволяє працювати в Ізраїлі від 45 до 90 днів.

Робоча віза дає право тільки на тимчасову роботу, але вона може подовжуватися, спочатку до 1 року, а в подальшому до 5 років.

Безвізовий режим України з Ізраїлем дає вам право на перебування в Ізраїлі в якості туриста, пацієнта ізраїльської лікарні, паломника, і тільки робоча віза В1 легалізує ваше працевлаштування в Ізраїлі.

Оформленням візи В1 займається в основному роботодавець, який планує взяти вас на роботу. Далеко не всі роботодавці можуть брати на роботу іноземців, щоб мати таке право, потрібно одержати спеціальну ліцензію на використання праці іноземців. Роботодавець подає заяву до Міністерства внутрішніх справ, надає копію трудового договору. МВС перевіряє потенційного працівника за кількома напрямками, з’ясовує, чи видавалася така віза в минулому, чи піддавався людина депортації, чи порушував законодавство у своїй країні або в Ізраїлі.

Необхідні документи:

Основним документом для відкриття робочої візи для українців є офіційно завірений дозвіл Міністерства Внутрішніх Справ Ізраїлю. Воно служить «запрошенням» в державу з метою працевлаштування.

Для отримання робочої візи необхідно надати пакет документів:

Довідка про відсутність судимості та слідчих дій щодо вас
Довідка форми К1
закордонний паспорт
ІПН
Довідка про стан здоров’я
Два фото на документи
Заява про взяття відбитків пальців
Оплата пошлинного збору
Документи подаються в Консульство Ізраїлю або посольство.

Рішення приймається протягом чотирьох тижнів, вона надсилається людині, якій відкривається віза в країну його проживання. Після цього необхідно особисто з’явитися в посольство Ізраїлю для отримання візи.

Слід сказати, що робота в Ізраїлі за контрактом для іноземців пов’язана з великою кількістю труднощів, незважаючи на велику затребуваність робочих рук в ізраїльській економіці, робоча віза видається в обмеженій кількості. До претендентів роботи за контрактом і бажаючим отримати робочу візу пред’являються високі вимоги.

Наша участь у вашому працевлаштуванні забезпечує ефективну інформаційну та юридичну підтримку, які підвищують ваші шанси знайти роботу в Ізраїлі за контрактом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *