Працевлаштування в Ізраїлі — назустріч мрії

Більше чверті громадян України не проти поїхати на роботу за кордон, а про переїзд до іншої країни для проживання замислюється більше 2/3 українців.

Робота за кордоном для українців, мабуть, сьогодні є однією з найбільш актуальних пропозицій, і все більше громадян України замислюються про те, щоб виїхати на роботу в країни Європи. Польща, Чехія, Іспанія, Німеччина, Італія вважаються найпривабливішими варіантами. У той же час з цими країнами конкурує й Ізраїль у зв’язку з високими заробітниками та привабливими умовами роботи. Але ця країна не настільки знайома українцям, як, наприклад, Польща, що і гальмує більшість претендентів.

Ізраїль щомісяця ускладнює в’їзд для громадян України, і пройти паспортний контроль дуже складно. Пов’язано це з великим напливом людей з України. Останнім часом ізраїльська митниця дуже ретельно перевіряє кожного бажаючого відвідати Ізраїль.
Проте, якщо зробити все правильно, шанс пройти паспортний контроль дуже високий. З нашою допомогою вашы шанси стають быльш реальными. Якщо Ви прийняли рішення поїхати на роботу в Ізраїль, звертайтесь за допомогою до нас, ми зробимо ваше працевлаштування в Ізраїлі реальним.

Польща чи Ізраїль?

Poland Israel High Resolution Sign Flags Concept

Не хочеться бути голослівними, але чи дійсно вибір між роботою в Польщі і в Ізраїлі може бути таким важким? Так, Польща перебуває ближче, але які зарплати там пропонують?

Чи варто їхати в Польщу, де пропонують в середньому 600 доларів чистими? Якщо дуже сильно постаратися, то і в Україні можна заробити такі гроші. Інша справа — Ізраїль, де працівник може заробити від 1500 доларів, а то й більше, а це не мало не багато — понад 35 тисяч гривень на місяць.
Багато претендентів питають, чому самі ізраїльтяни не хочуть працювати на ці вакансії з такою заробітною платою, але це цілком зрозуміло. Для громадян України, виходячи з курсу гривні до долара, 1500 доларів отримувати в місяць в Україні можуть далеко не всі, а в Ізраїлі це вважається майже мінімальною зарплатою. Ізраїльтяни заробляють набагато більше, і в такій роботі просто не зацікавлені.

Найбільша складність для багатьох претендентів — це прийняття рішення їхати чи не їхати в Ізраїль, чи дійсно там все так, як розповідають в рекрутингових компаніях і наскільки велика ймовірність обману. Що повинно вас насторожити в контактах з посередницькими компаніями?

Перший, і найважливіший момент — це розуміння того, що візи В1 держава Ізраїль громадянам України не видає. Отримати офіційну робочу візу В1 можна тільки в тому випадку, якщо такого працівника в Ізраїлі немає, і існує необхідність запросити його. Але! Працівник повинен знати іврит, бути унікальним професіоналом у своїй галузі діяльності, тобто, по суті, бути незамінним.
Більшість же жителів України виїжджають на роботу Ізраїль без знання мови, без особливих навичок роботи з огляду на те, що робота різноробочих на будівництвах або заводах, робота доглядальницею або покоївки вважається низькокваліфікованої і ізраїльтяни в такому працевлаштуванні не зацікавлені.

Ті компанії, які обіцяють здобувачам оформити візу В1 протягом місяця, трьох місяців або півроку, і при цьому беруть за свої послуги передоплату (причому немаленьку, сума наближається до 1000 доларів), займаються обманом, тому що візи В1 отримати неможливо! В результаті ці люди втрачають довіру до Ізраїлю в цілому, хоча за цим в більшості випадків стоять їхні співвітчизники. Пам’ятайте, що візу В1 отримують заздалегідь, ще до вильоту, а якщо компанія придумує інші шляхи в’їзду в країну, обіцяючи при цьому В1 — це обман.

Ми працюємо прозоро — підписуємо договір про співпрацю в Україні, після прильоту до Ізраїлю здобувач підписує ще один договір з роботодавцем. Ми прямо говоримо, що оформленням візи В1 не займаємося, але з нашою допомогою у Вас буде можливість легально працювати в Ізраїлі і жити. Не варто затягувати з прийняттям рішення, адже в кінцевому підсумку може вийти так, що Ви занадто пізно погодьтеся і правила в’їзду в країну істотно посиляться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *