Офіційна робота в Ізраїлі

Ізраїль, як ніколи відчуває дефіцит робочої сили, що дає можливість працевлаштування іноземним спеціалістам. І робочим з України дуже часто надають перевагу, оскільки вони працьовиті, беруться за ту роботу, на яку не погоджуються ізраїльтяни. Мінімальна зарплата в Ізраїлі для них — великі гроші, 1230 доларів на місяць це в 10 раз більше, ніж середня заробітна плата в Україні. Більшість з них працюють в Ізраїлі нелегально, отримуючи при цьому менше, ніж заслуговують, без оформлення медичної страховки, перебуваючи постійно під страхом втрати роботи і видворення з країни. Основна проблема в працевлаштуванні в цій країні — отримати офіційну роботу в Ізраїлі.

Що таке робоча віза В1?

Офіційне працевлаштування іноземців в Ізраїлі відбувається шляхом видачі робочої візи В1. Її видає Міністерство внутрішніх справ за заявою роботодавця або претендента роботи. Для того, щоб отримати робочу візу, роботодавець в Ізраїлі, та й сама країна повинна дійсно потребувати саме такого спеціаліста. У переліку дефіцитних професій, опублікованому Міністерством економіки включені програмісти, комп’ютерні інженери, інженери-електрики, електронщики, фахівці будівельних спеціальностей: зварювальники, електрики, арматурники, столяри, сантехніки та медсестри.

Якщо дефіцит критичний, на цю посаду роботодавці готові взяти іноземного робітника і платити за нього податок, гарантувати йому соціальні пільги — оплачувану відпустку, лікарняні, безкоштовну страховку. Це і є робота в Ізраїлі офіційно.

Як оформляється робоча віза?

Процес оформлення офіційної роботи в Ізраїлі може зайняти півтора місяці. Від вас вимагається пакет документів, що включає, крім усього іншого, довідку про стан здоров’я і заяву про взяття відбитків пальців.

Перший етап оформлення офіційної візи В1 – це збір всіх необхідних документів та заповнення анкети, після чого проводиться співбесіда. Вже на підставі озвучених даних ми можемо прогнозувати ймовірність вашого успішного працевлаштування, відмову, як правило, отримують люди, що мали судимість, випадки видворення з інших країн, в тому числі з Ізраїлю, а також ті, хто побував в арабських країнах.

Розгляд заяви займає 21 день, робоча віза видається в середньому на 1 рік, після чого можна подавати заяву на її продовження.

Оформлення робочої візи — досить трудомісткий процес, результат якого Ви, нажаль не можете дізнатись заздалегідь.

Ми беремо на себе процес вашого працевлаштування в Ізраїлі, але ви в ньому не пасивна сторона. Від вашої наполегливості, достовірності інформації, яку ви подали, пунктуальності залежить дуже багато.

Офіційна робота в Ізраїлі дає вам можливість отримувати гідну заробітну плату, отримати соціальну захищеність, упевненість в завтрашньому дні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *