Легальна робота в Ізраїлі

Не зважаючи на те, що для в’їзду в Ізраїль громадянам України віза не потрібна, для офіційного працевлаштування необхідно отримати робочу візу В1, оскільки безвізовий режим діє лише для туристів. Зробити це досить проблематично, оскільки Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю видає таку візу неохоче, і в більшості випадків відповідь є негативною.

Знайти легальну роботу в Ізраїлі досить проблематично, оскільки таке працевлаштування можливе лише при отриманні офіційної робочої візи В1. Іноземний співробітник може отримати такий документ лише в тому випадку, якщо в ньому дійсно зацікавлений роботодавець з Ізраїлю.

Працевлаштовувати громадян іншої країни в Ізраїлі можуть тільки ті роботодавці, які мають дозвіл на це — своєрідну ліцензію, яку видає Департамент іноземних робітників в Міністерстві промисловості, праці і торгівлі. Якщо така ліцензія у роботодавця є, він звертається із заявою до Міністерства внутрішніх справ Ізраїлю, яке і займається оформленням робочих віз. Із заявою про видачу робочої візи можуть звернутися і самі претенденти. Очевидно, що для правильної подачі документів вам потрібні будуть послуги ізраїльського юриста. В основному оформляється робоча віза В1. Перш за все, Вас чекає співбесіда в МВС, також необхідно надати пакет документів, до якого серед інших входять довідка про стан здоров’я і заяву про взяття відбитків пальців.

Віза оформляється протягом 21 дня, термін дії її різний — 30 днів, 90 днів, 1 рік. Надалі її можна продовжити на 5 років.

Якщо ви перебуваєте в Ізраїлі по гостьовій візі, ви не можете подати заяву на отримання робочої візи, весь процес оформлення робочої візи повинен проходити необхідні етапи. Отримавши дозвіл на роботу у одного роботодавця, співробітник втрачає його при переході до іншого роботодавця.

Найпростіше отримати візу можна за трьома квотами: будівельники, сільськогосподарські роботи і соціальні працівники, тобто персонал по догляду за людьми похилого віку та хворими. Але самостійно отримати робочу візу українцям дуже-дуже складно.

Отримання легальної роботи в Ізраїлі спрощується при зверненні до компаній, що спеціалізуються на працевлаштуванні іноземців в Ізраїлі. Компанія «Робота в Ізраїлі» пропонує свої послуги в пошуку легальної роботи в Ізраїлі. Для початку процесу працевлаштування заповніть форму запиту або зателефонуйте 096 428 96 72. Після заповнення анкети ми оцінюємо ваші шанси отримати дозвіл на в’їзд до Ізраїлю, якщо ви відповідаєте критеріям роботодавця, ми проводимо співбесіду, підбираємо вакансію, оформляємо документи і займаємося вашим працевлаштуванням. Весь процес займає 30-45 днів, робота надається на 6-12 місяців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *