Зарплати в Ізраїлі для українців

dollar

Зарплати в Ізраїлі для іноземних робітників істотно вище, ніж в Росії, і навіть вище, ніж у Польщі, Чехії та інших країнах Східної Європи, куди традиційно спрямовуються ті, хто шукає роботу за кордоном.

Ізраїльське законодавство суворо дотримується в частині мінімальної зарплати. Вона в країні не може бути менше 1230 доларів на місяць. І по відношенню до іноземних робітників ця планка зберігається. Середня заробітна плата в Ізраїлі 10 000 шекелів, це близько 2800 доларів. Серед іноземних робітників такі гроші можуть отримувати висококваліфіковані фахівці. Зарплата ізраїльтян, зайнятих в сфері високих технологій, енергетичного сектора досягає 20000 шекелів. Соціальний працівник отримує 7-9 тисяч шекелів, лікарі та інші висококваліфіковані фахівці — близько 15000 шекелів. Такі умови роблять роботу в Ізраїлі і зарплати дуже привабливими для українців, навіть не дивлячись на те, їх зарплата буде на рівень нижче.

Найнижчі зарплати в Ізраїлі отримують вантажники, чорнороби, водії, їх зарплата становить 5-6 тисяч шекелів. Тому ці вакансії залишаються незатребуваними ізраїльтянами, і на них постійно потрібні люди з країн, для яких навіть мінімальна зарплата в сотні разів вище, ніж у них на батьківщині.

Мінімальна зарплата в Ізраїлі для українців 1230 доларів передбачає 8,5-годинний робочий день, але на практиці цієї тривалістю не обмежується робочий день гастарбайтерів. Вони працюють по 10-12 годин на день. А в Ізраїлі чітко дотримується додаткова плата за переробки. У підсумку, зарплати в Ізраїлі для українців становлять від 12300 до 3000 доларів (30-75 тисяч гривень). Добре оплачується робота фахівців в будівництві — мулярів, електриків, зварювальників, мулярів та інших. Вони заробляють не менше 2000 доларів. Висококваліфіковані будівельники отримують і більше. Дефіцит робочих будівельної спеціальностей призвів до того, що Ізраїль уклав угоду з Україною про працевлаштування в ізраїльському будівництві 60 тисяч українських робітників. Ця угода зрівнює робочих з України з ізраїльтянами, як в заробітній платі, так і в соціальних пільгах. Робота в Ізраїлі і зарплата — це хороший шанс для громадян України поліпшити своє матеріальне становище. Зарплати в Ізраїлі для українців в 1500 доларів вельми привабливі, і це не дивно.

Для того, щоб дізнатися зарплату при роботі в Ізраїлі в тій чи іншій сфері діяльності або по конкретної вакансії, заповнити анкету. Наші фахівці зв’яжуться з вами протягом 24 годин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *