Відгуки про роботу в Ізраїлі

Галина, Івано-Франківськ

Я працюю в Ізраїлі вже 5 місяців. Перший місяць я працювала метапелет в будинку престарілих, але ця робота мені не сподобалась і мені, як і обіцяли в Україні, знайшли іншу, я нічого за це не доплачувала. Тепер я працюю у клінінгу, я працюю у бригаді з дівчатами теж з України, ми можемо один на одного покластися, замінити на зміні. Робочий день майже ненормований, скільки є роботи, стільки і працюємо, іноді по 12 годин. Платять тут дуже справно, ніколи не виникало затримок и непорозумінь, за гарну роботу хазяї приміщень нерідко доплачують безпосередньо нам. Уже в перший місяць роботи окупилися всі росходи, які я потратила, щоб приїхати в Ізраїль.

Фірма «Робота в Ізраїлі» мене ні в чому не підвела, все, що обіцяли, все виконали, я їх рекомендувала своїм родичам, які теж змогли приїхати на роботу в Ізраїль.

Дарина, Стрий

Я два роки працювала в Італії, там заробляла 600 доларів на місяць, але, коли мої знайомі поїхали працювати до Ізраїлю і сказали, що на тій же самій роботі заробляють по 1700 доларів, я вирішила, що Ізраїль значно вигідніше. Вже майже рік я працюю доглядальницею у реабілітаційному центрі,  в принципі, та ж робота, що в Італії, де я доглядала за старою жінкою.

Робота доглядальницею, хоч і важка, має свої плюси. Харчування на зміні частково оплачується. Знімаємо квартиру на чотирьох, готуємо по черзі. Їздимо на море на вихідні. Я дуже задоволена своєю роботою, і, дякуючи агенції, в мене все пройшло без будь-яких труднощів, про які розказують іноді мої співвітчизники. Мене ніхто не кидав, все пройшло по плану – і в’їзд в Ізраїль, і працевлаштування.

Богдан, Трускавець

Роблю на заводі по виготовленню замків. Робота дуже вигідна, умови праці краще, ніж в Україні та навіть Польщі, де я працював на рибному заводі. Майже все ідеально. Гроші платять вчасно, хоч і жорстка дисципліна, все гарно організовано. Зміну можна вибрати за власним бажанням – 8, 10, 12 годин.

Я приїхав сюди працювати через агентство у Дніпропетровську, майже два місяця з ними та іншими переписувався, нарешті зупинився на них, просто їм більше повірив. І вони мене не обманули, кожний шаг з ними вивірив и обговорив, пройшов паспортний контроль тільки дякуючи їх координатору. Тим, кому в Україні нічого ловити, треба їхати в Ізраїль. Це хоча і не вирішить глобально ваших проблем, але щось все-таки змінить у вашому житті. Дякую Вікторії.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *